O nás

Kdo jsme?
Co děláme?

TŠ StormDance vás zve na taneční kurzy v Kralupech nad Vltavou, Odolene Vodě, Plzni, Praze, Kladně, Slaném i v dalších lokalitách ve Středočeském kraji. Učte se standardní, latinsko-americké i moderní tance pod dohledem profesionálních lektorů.

Chcete se věnovat tanci víc? Zkusit třeba i soutěže? Zapište se do sportovního klubu a tančete pod vedením vicemistra Taneční ligy 2016 a finalisty MČR družstev v latinsko-amerických tancích Marka Poláčka s partnerkou Elenou Novákovou.

Marek Poláček

Lektor

Ředitel taneční školy. Veškeré dotazy, směřujte prosím na něj nebo na sekretariát. Zároveň je lektorem taneční školy s více jak 15letou taneční a výukovou praxí. Několik posledních let se umisťuje ve finále seriálu Taneční ligy a v roce 2016 v této soutěži obsadil se svojí partnerkou 3. místo v ČR. Vystudoval právnickou fakultu a na FTVS UK, ČSTS a SUT trenéra a porotce tanečního sportu. Rád pracuje s lidmi. Dále má rád tanec, hudbu a fotbal.

Elena Poláčková

Lektor

Aktivní tanečnice, s nejvyšší možnou kvalitativní taneční třídou. Vystudovala taneční konzervatoř a trenérskou a porotcovskou licenci na FTVS. Momentálně studuje magistra v oboru pedagogiky. Říká o sobě, že je všeobecně tanečně zaměřená a má ráda děti, zvířátka, tanec a hudbu.

Anežka Augustinová

Lektor

Pochází z Českých Budějovic, kde vystudovala gymnázium, v současné době studuje na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy obor Český jazyk a literatura.

Finalistka soutěží v závodním aerobicu; finalistka v soutěžích krasobruslení, 2. místo na mezinárodní soutěži Baletní mládí v roce 2011; od 2011 až do současnosti závodně tančí standardní a latinskoamerické tance.

Krystýna Dryáková

Lektor

anečnice s mezinárodními zkušenostmi, která doslova miluje tanec a ráda pracuje s kolektivem a dětmi. Jinak má ráda módu, děti, všeobecně sport a hlavně zábavu.

Lucie Rázková

Lektor

Lucie je vášnivý chemik a studuje VŠCHT. Zároveň vyučuje na základní škole a je držitelkou pedagogického minima. Aktivně a úspěšně tančí jak standardní, tak latinskoamerické tance a má bohaté zkušenosti s výukou dětí i dospělých. Ráda pracuje s dětmi, sportuje a čte 🙂

Nabídka

Naše kurzy

Letní Taneční Tábor

Příměstský taneční tábor

Sportovní klub

Individuální kurz

Kurzy pro dospělé

Tanec dětem