KURZ

Chcete tancovat víc než jednou týdně?

Účastnit se víkendových soustředění, letních táborů a možná i soutěží? Přidejte se do sportovního tanečního klubu TŠ StormDance.

Přivítáme jednotlivce, páry i synchro dvojice. Zkrátka všechny, kdo se chtějí zdokonalit v technice a provedení latinsko-amerických a standardních tanců. Soutěžní klub TŠ StormDance vede vicemistr taneční ligy v LAT 2016 Marek Poláček s partnerkou Elenou Novákovou.

Členové soutěžního sportovního klubu tančí několikrát týdně a účastní se soustředění s bohatým pohybovým i volnočasovým programem.

Pokud raději tancujete ve skupině, máme tu pro vás i výběrové taneční skupiny.

sportovní klub

Sportovní a soutěžní klub TŠ StormDance

Chcete tancovat víc než jednou týdně? Účastnit se víkendových soustředění, letních táborů a možná i soutěží? Přidejte se do sportovního tanečního klubu TŠ StormDance.

Sportovní klub otevíráme od 2.9. 2020. V rámci kurzovného jsou 2-3 dny vedených lekcí. Tréninky budou možné každý všední den. Pro účast v SK je nutné projít konkurzem! Rovněž lze na doporučení vašeho lektora. Uchazeči, kteří nejsou žákyTŠ mohou do SK vstoupit jako začátečníci po konzultaci s vedením TŠ.

Místo kurzu

Vyberte si místo, kam budete chodit

Plzeň

Praha

Slaný

Kralupy nad Vltavou

sportovní klub pro skupiny

Výběrové taneční skupiny

Chcete tancovat víc než jednou týdně? Účastnit se víkendových soustředění, letních táborů a možná i soutěží? Ale nechcete tančit tak často a rádi tančíte ve skupině?

Členové výběrových skupin tančí jednou týdně ve své škole a jednou týdně 90 min. ve výběrové skupině, následně se účastní soustředění s bohatým pohybovým i volnočasovým programem.

Místo kurzu

Vyberte si místo, kam budete chodit

Výběrová skupina - Corazón Latino