KURZ

Chcete tancovat víc než jednou týdně?

Účastnit se víkendových soustředění, letních táborů a možná i soutěží? Přidejte se do sportovního tanečního klubu TŠ StormDance.

Přivítáme jednotlivce, páry i synchro dvojice. Zkrátka všechny, kdo se chtějí zdokonalit v technice a provedení latinsko-amerických a standardních tanců. Soutěžní klub TŠ StormDance vede vicemistr taneční ligy v LAT 2016 Marek Poláček s partnerkou Elenou Novákovou.

Členové soutěžního sportovního klubu tančí několikrát týdně a účastní se soustředění s bohatým pohybovým i volnočasovým programem.

Pokud raději tancujete ve skupině, máme tu pro vás i výběrové taneční skupiny.

sportovní klub

Sportovní a soutěžní klub TŠ StormDance

Chcete tancovat víc než jednou týdně? Účastnit se víkendových soustředění, letních táborů a možná i soutěží? Přidejte se do sportovního tanečního klubu TŠ StormDance.

Sportovní klub otevíráme od 2.9. 2020. V rámci kurzovného jsou 2-3 dny vedených lekcí. Tréninky budou možné každý všední den. Pro účast v SK je nutné projít konkurzem! Rovněž lze na doporučení vašeho lektora. Uchazeči, kteří nejsou žákyTŠ mohou do SK vstoupit jako začátečníci po konzultaci s vedením TŠ.

Místo kurzu

Vyberte si místo, kam budete chodit

Výběrová skupina - Latin Devils

Černošice - sportovní klub

Plzeň

Praha

Slaný

Kralupy nad Vltavou

sportovní klub pro skupiny

Výběrové taneční skupiny

Chcete tancovat víc než jednou týdně? Účastnit se víkendových soustředění, letních táborů a možná i soutěží? Ale nechcete tančit tak často a rádi tančíte ve skupině?

Členové výběrových skupin tančí jednou týdně ve své škole a jednou týdně 90 min. ve výběrové skupině, následně se účastní soustředění s bohatým pohybovým i volnočasovým programem.

Místo kurzu

Vyberte si místo, kam budete chodit

Výběrová skupina - Corazón Latino